Охоронні послуги

 

Охоронна Компанія «Рубін» організована в 2007 році і включає в себе ряд охоронних агентств, що надають повний спектр послуг охорони і безпеки в Харкові, Сумах, а також в інших регіонах України.

Колектив охоронної компанії «Рубін» - згуртована команда професіоналів, готова у будь-який час грамотно забезпечити надійне збереження власності, забезпечити охорону об'єктів нерухомості, охорону підприємств, офісів і магазинів, захистити життя і здоров'я.

Всі пропоновані нами послуги охорони виконуються на високому професійному і якісному рівні. Ми несемо повну відповідальність за прийняте під охорону майно і за дії нашого персоналу охорони під час несення служби.

Основним напрямом діяльності нашої охоронної фірми є: охорона об'єктів в Харкові і Харківської області, охорона підприємств, охорона складів, охорона офісів, охорона полів, контроль збору урожаю, охорона і супровід вантажів.

Наше охоронне підприємство складається з двох підрозділів:

відділ фізичної охорони

Проводить підбір і навчання персоналу охорони, контроль служби охорони, розробку для «Замовника» повного пакету документації по збереженню комерційної таємниці і конфіденційної інформації. Положення про контрольно-перепускний і внутріоб'ектовий режимі, договори про повну індивідуальну матеріальну відповідальність.

відділ технічної безпеки

Проводить розробку, монтаж і обслуговування комплексних систем безпеки: відеоспостереження, охоронної сигналізації, систем контролю і управління доступом (СКД, СКУД, турнікети, електронні пропуска, облік і реєстрація працівників і відвідувачів). Підключення об'єктів, що охороняються, на пульт централізованого спостереження.

За 5 років роботи компанія «РУБІН» заслужила репутацію надійного і добросовісного партнера серед багатьох клієнтів і замовників.

Діяльність компанії регламентована ліцензіями, виданими МВС України.

 
Новости

29 июля в нашей охранной компании "Рубин" состоялось подведение итогов по оказанию услуг безопасности за май, июнь, июль 2013 года.

На совещании присутствовали представители Сумской охранной фирмы ...

Подробнее...
Просмотреть все новости
Акции

Физическая охрана объекта с бесплатным обслуживанием систем безопасности

Уважаемы посетители сайта с 1 марта 2012 года мы проводим бессрочную акцию. При заключении договора охраны - Вы в подарок получаете бесплатное обслуживание систем видеонаблюдения, контроля ...

Подробнее...
Просмотреть все акции